projekty indywidualne

Atelier SECRET ANGEL by Magdalena Prokop – Elghoriny wyszła na przeciw oczekiwaniom swoich klientek i poszerzyła ofertę o szycie sukni według własnego projektu oraz możliwość wprowadzania wszelkich zmian w modelach katalogowych !!!!

  1. Dopasowanie oraz wprowadzenie wszelkich zmian do gotowego-katalogwego modelu,
  2. Utworzenie wzoru na indywidualny projekt klientki

 

  • Na czym polega dopasowanie gotowego modelu?

Klientka ma możliwość przymierzenia gotowego produktu w Atelier oraz dopasowania go w pełni, do indywidualnych rozmiarów a także wymagań klientki (głębokość dekoltu, długość rękawów, zmiana koronki, połączenie 2-3 modeli katalogowych w jeden).

  • Na czym polega tworzenie projektu na indywidualne zamówienie?

Pracę zaczynamy od umówienia spotkania z projektantką w atelier w celu poznania wizji, potrzeb oraz oczekiwań klientki. Projektantka weźmie wszelkie propozycje i sugestie pod uwagę. Następnie przygotuje propozycję aby razem z klientką omówić ostateczny kształt gotowego projektu. Jeśli wszystko jest zgodne z wymogami klientki przystąpimy do zdjęcia miary oraz wyboru / zamówienia tkaniny a ostatecznie do wyceny projektu. Projekt w formie szkicu nie zostaje wręczony klientce oraz nie może być fotografowany. Pracę nad projektem rozpoczynamy po wpłaceniu zadatku w wysokości umówionej kwoty. Kolejnym krokiem jest przygotowanie konstrukcji oraz rozpoczyna się proces krojenia, szycia i wykańczania modelu. Następnie umawiamy spotkanie w Atelier w celu przymiarki oraz ostatecznych poprawek modelu na sylwetce klientki. Proces tworzenia modelu na indywidualne zamówienie zwykle wymaga dwóch – trzech przymiarek. Średni czas wykonania indywidualnego projektu to: przy sukniach ślubnych minimum 6 mc, przy sukniach wieczorowych 3 tygodnie, przy ubraniach casual 2-3 tygodnie (czas ten może ulec zmianie)

 

Należy zaznaczyć, że ręczne wykończenie oraz perfekcyjnie precyzyjne dopasowanie ubrań do sylwetki powoduje, że wyglądają one ZAWSZE niepowtarzalnie oraz tworzą niesamowitę aurę prestiżu. Nic nie wygląda tak dobrze na kobiecie, jak ubranie skrojone na miarę!