O nas

Firma Secret Angel powstała w 2009 roku. Założycielką i projektantką firmy jest Magdalena Prokop – Elghoriny. Ukończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Od kilkunastu lat działa i projektuje w branży ślubnej.

Magdalena tworzy również w atelier suknie według indywidualnego projektu klientek! Suknie w 100% dopasowane do oczekiwań! Tym samym spełnia marzenia swoich cudownych klientek 🙂

Jej pierwsza kolekcja ślubna „ROMEO I JULIA” została wyróżniona w 2000 roku przez Ilonę Kanclerz w konkursie FUTURE na największych polskich Targach Mody w Poznaniu.

W 2010 roku w międzynarodowym konkursie Bridal Awards suknia BAMBOO projektu Magdaleny Prokop – Elghoriny zajęła drugie miejsce, a w 2011 roku, w tym samym konkursie, wygrała jej suknia CANUTE.

Magda znana jest również jako scenograf, choreograf i stylista. Brała udział ze swoimi kolekcjami w wielu pokazach mody. Zaprojektowała kolekcję sukni wieczorowych do konkursu THE LOOK OF THE YEAR.

Była organizatorem trzech edycji WIELKIEJ GALI ŚLUBNEJ, pokazu sukien ślubnych w formie widowiska teatralnego, gdzie modele i modelki musieli wykazać się zdolnościami aktorskimi i wcielić się w różne role. Gale odbyły się w trzech konwencjach pierwsza „Filmowa”, druga „Bajkowa”, trzecia „Dookoła świata” i wpisały się jako bardzo popularne wydarzenie artystyczne województwa świętokrzyskiego. Oprócz mody Magdalena Prokop – Elghoriny znana jest również jako architekt wnętrz.